15 Nisan 2010 Perşembe

AYSELL VE SAATİNİ YARAT KAMPANYASI SONUCU

2 adet YORUM YAZANLAR SİLİNDİKTEN SONRA 129 KATILIM OLMUŞTUR

ASİL KAZANANLAR
5-53-120
SEHER-CANGZ-EROL

ALTTAKİ NİVEA KAMPANYAMA KATILABİLİRSİNİZ SÜRPRİZ KAMPANYALAR HEP SİZLERLE OLACAK

14 Nisan 2010 Çarşamba

AYSELL VE NİVEA KAMPANYASI - 2 KAMPANYAM BİTMİŞTİR

         KAMPANYAM BİTMİŞTİR


NIVEA VISAGE bize mükemmel bir ürün sunuyor

BELİRLİ BİR YAŞA GELDİĞİMİZDE ÇOK SEVDİĞİMİZ CİLDİMİZ MALESEF Kİ KIRIŞMAYA BAŞLAYACAK , KUZENİM 32 YAŞINDA. CİLDİNDE GÖZLE GÖRÜLÜR DERECEDE KIRIŞIKLAR 2 YIL ÖNCE OLUŞMAYA BAŞLAMIŞTI BU GÖRÜNÜMÜ TABİKİ KİMSE KABULLENEMEZ BU YÜZDEN KUZENİM


NIVEA VISAGE Q10 plus Kırışık Karşıtı Bakım Serisini UZUN ZAMANDIR HİÇ AKSATMADAN HER GÜN KULLANIYOR. CİLDİNDE GERÇEKTEN GÖZLE GÖRÜLÜR DERECEDE DÜZELME VAR , BİR CANLILIK VAR.BİR ÇOK ARKADAŞI CİLDİNDEKİ DEĞİŞİMİ FARK EDİP SORDU VE KUZENİMİN TAVSİYESİ İLE ONLARDA BU ÜRÜNÜ KULLANMAYA BAŞLADI VE GERÇEKTEN ÇOK MEMNUN KALDILAR. BİR ÇOK BAKIM ÜRÜNÜMÜZÜ YILLARDIR NİVEA KALİTESİ İLE GERÇEK SONUÇLARI ALARAK KULLANMAK BİZİ MUTLU EDİYOR. ÜRÜN 30-40 YAŞ ARASI BAYANLAR İÇİN AMA 20+ YAŞLARDA HAFİF KIRIŞIKLIĞI OLAN BAYANLARDA RAHATÇA KULLANABİLİYOR.
          

SİZE BEN KISACA BAHSEDEYİM
  Q10 Nedir?

Q10 cildin doğal yapısında bulunan güçlü bir koenzimdir. Ancak yaş ilerledikçe ciltte seviyesi azalıyor. Bunun sonucunda cilt, erken yaşlanmanın ana sebeblerinden biri olan dış etkenlere daha fazla maruz kalıyor.Bu görünümü tabiki hiç bir bayan kabullenemez değil mi ?
 
Ama Cildinizin kırışıklarla savaşmak için kendi sırrı var: Koenzim Q10. NIVEA, cilt hücrelerinin yenilenmesi için gerekli enerjiyi sağlayan ve antioksidan içeren “Koenzim Q10” sırrını kullanarak ürettiği NIVEA VISAGE Q10 plus ile kırışıklara meydan okuyor.
 
NIVEA VISAGE Q10 plus Kırışık Karşıtı Bakım Serisi, cildin doğal Q10 seviyesini artırarak, kırışıklarla cildin derinliklerinde savaşıyor ve cildi gözle görülür derecede pürüzsüzleştiriyor.
Birçok bayanın kabusu olan kırışık görünüme çözüm oluyor.
 
NIVEA Visage Q10 plus Kırışık Karşıtı Bakım Serisi yaş ilerledikçe ciltte azalan Q10 seviyesini artırıyor ve kırışıkları azaltıyor. Tüm dünyada 2 saniyede 1 adet satılan ve en etkili kırışık önleyici olan NIVEA VISAGE Q10 plus Kırışık Karşıtı Bakım Serisi, artırılmış UVA koruması ve GKF 15 özelliğiyle, cildi güneşin zararlı ışınlarından koruyan bir kalkan görevi üstlenerek, yeni kırışıkların oluşmasını da engelliyor.
Cildimizi hem kırışıklıklara karşı korurken hemde güneşin zararlı etkilerine karşı koruması çok güzel bence 2 bakımı da üstleniyor bu ürün.
TEŞEKKÜRLER NİVEA
 
 

  BU ÜRÜNÜ KULLANAN KİŞİDEKİ CİLT DEĞİŞİMLERİNİ GÖRDÜKTEN SONRA BEN DİYORUM Kİ '' 30-40 YAŞ ARASI HER BAYAN KULLANMALI CİLDİMİZ BİZİM HERŞEYİMİZ ONA ÇOK İYİ BAKMALIYIZ VE BİZ BU KONUDA NIVEA 'YA GÜVENİYORUZ.''ANLATTIĞIM ÜRÜNÜ BLOĞUMDA SİZİNDE GENÇLEŞMENİZ İÇİN HEDİYE VERİYORUM.       

KAMPANYAM BİTMİŞTİR

13 Nisan 2010 Salı

VAZGEÇEMEDİĞİM SAÇ BAKIM ÜRÜNLERİM.

SAÇLARIM KIVIRCIK,AMA O ŞEKİLDE KULLANMAYI SEVMEDİĞİMDEN ÇAREYİ HEP SAÇ ŞEKİLLENDİRİCİLERDE ARADIM ÇEŞİTLİ MARKALAR SATIN ALDIM AMA MEMNUN KALMADIM.
ÇOK SEVEREK KULLANDIĞIM VE HERKESE TAVSİYE EDEBİLECEĞİM BİR ÜRÜN
BİR ÇOK ARKADAŞIM TAVSİYEM ÜZERİNE ALDI VE MEMNUN KALDI

              Philips HP 4667 SalonStraight Pro XL Saç Şekillendirici

-LCD ekran seçtiğiniz ısıyı gösterir ve düzleştiriciyi daha ne kadar kullanabileceğinizi belirtir
-Dijital ısı kontrolü - 110-205ºC arasında butonlarla ısıyı artırabilirsiniz, böylece saçınızdaki dalgaları gidermek için en uygun ısıyı bulabilirsiniz.
-seramik plakaları saçımızı korurken , ısıyı anında ve eşit bir şekilde dağıtır.


SAÇLARIMI DÜZ KULLANMAYI SEVDİĞİM GİBİ İRİ DALGA MAŞALI,
İNCE MAŞALI VE TOST ŞEKLİNDE KULLANMAYI DA ÇOK SEVİYORUM.
AŞKIMIN BANA HEDİYE ALDIĞI
ROWENTA CF4012 ELITE STYLE 8 ÇOK FONKSİYONLU SAÇ ŞEKİLLENDİRME SETİ  VAZGEÇEMEDİĞİM BİR ÜRÜNÜM.KENDİ KENDİME ÇOK RAHAT İRİ YADA NORMAL MAŞA SARIP SPREY İLE KALICI ŞAHANE BUKLELER ELDE EDEBİLİYORUM BU ÜRÜN ÖZELLİKLE DÜĞÜNLERDE ÇOK İŞİME YARIYOR,

KOLEKSİYONUMA YENİ EKLENEN KİNG THUNDER K 054 ÜRÜNÜ BU ÜRÜNDE ŞAHANE.
SAÇIMA KOLAYCA VE COK KISA SÜREDE HAVALI BİR FÖN VEREBİLİYORUM.UCUNDAKİ DÖNER FIRÇASI ÇOK İŞE YARIYOR
NORMAL FÖN MAKİNALARIYLA BİR ELİMDE FÖN FIRÇASI BİR ELİMDE FÖN MAKİNASI FÖN İÇİN ZORLANIYORDUM.BU ÜRÜN BUNA KESİN VE KOLAY ÇÖZÜM OLDU BENİM İÇİN


 philipsin en son  modeli olan hp8350 modelide bana hediye olarak geldi philipsten oda çok güzel


 
SAÇLARIMIZI ŞEKİLLENDİRİRKEN AYNI ZAMANDA KORUMAK VE BAKIMINI YAPMAKTA ÖNEMLİ
ONUN İÇİN KULLANDIĞIM BİR KAÇ ÜRÜN İSE
John Frieda Frizz Ease Hair Serum Thermal Protection
 

John Frieda Collection’ın ödüllere doymayan ürünü Frizz Ease Hair Serum Thermal Protection – Isıya Karşı Koruyucu Formüllü Onarıcı Bakım Serumu, Thermal Shield Complex içeren özel formülü ile güneş ışınlarının ve fön, maşa gibi ısıveren şekillendiricilerin neden olduğu hasara karşı kalkan görevi görerek, güçlü bir koruma sağlamaya yardımcı oluyor. Kırılmaları ve elektriklenme problemini engellemeyi destekliyor. Havuz veya deniz sonrası saçlarımızı acımasız, sert hareketlerle tarayabiliyoruz. O yüzden bu ürünün bize çok faydası olacak galiba… Düzenli kullandığınızda saç renginizin solmadığını, matlaşmadığını, yumuşak ve parlak kaldığını göreceksiniz…


 
YILLARDIR DOVE ŞAMPUAN VE SAÇ KREMİNİ ÇOK SEVEREK KULLANIRIM


VE DUŞ SONRASI YİNE VAZGEÇİLMEZ ÜRÜNÜM ELİDOR 7/24 MÜKEMMEL DÜZ BALMUMU ÖZLÜ


VE GEÇENLERDE LOREAL'İN KAMPANYASINDAN KAZANDIĞIM YENİ ÇIKAN ÜRÜNÜ LOREAL KOMPLE ONARICI 5 SERİSİ ŞAMPUAN VE SAÇ KREMİ YENİ GÖZDEM.
LOREAL'İN DAHA ÖNCE PEMBE VE SARI SERİSİNİ KULLANMIŞTIM AMA BU YENİ SERİSİ GERÇEKTEN MÜKEMMELMİŞ  DENEMEDİYSENİZ TAVSİYE EDERİM

6 Nisan 2010 Salı

SON BLOG YARIŞMALARI

2 KİŞİYE BU GÜZEL VE KALİTELİ BLUEHOUSE 155 HS ELİZABETH SERAMİK SAÇ DÜZLEŞTİRİCİ HEDİYEMİZ OLACAKDIR.MASUM KEDİDEN MUM SANAT KAMPANYASI